Na co zwracać uwagę, kupując e-papierosy? Trzy ważne pytania

0
1176
e-papierosy

Palenie papierosów elektronicznych jest coraz bardziej popularne, zarówno wśród osób, które do tej pory kupowały dla siebie tradycyjne papierosy, jak i wśród tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ciekawymi smakami, jakie mogą im zaoferować elektroniczne urządzenia.  Jednak, aby kupić dla siebie właściwy e-papieros i wybrać do niego odpowiednie akcesoria, warto zaznajomić się najpierw z kilkoma podstawowymi faktami. Postaramy się pokrótce je przedstawić.

Na jakie elementy i parametry zwrócić uwagę, kupując e-papieros?

Elektroniczny papieros to urządzenie przenośne, które na pewno będziesz chciał zabierać ze sobą w różne miejsca. Dlatego niezwykle ważnym parametrem będzie pojemność baterii, która będzie odpowiadać za to, jak długo będziesz mógł korzystać z urządzenia bez ładowania. W praktyce większa pojemność przełoży się oczywiście na większą wygodę, zwłaszcza w trakcie podróży, kiedy nie zawsze mamy okazję do znalezienia zasilania.

Jednocześnie powinieneś zwrócić uwagę na zabezpieczenia, które zostały w nim zamontowane i zapobiegają przegrzaniu oraz przepięciom. Dzięki temu będziesz miał pewność, że twoje urządzenie bez problemu zniesie użytkowanie i nie spotkają cię z jego strony żadne przykre niespodzianki.

Wybierając dla siebie pierwszy e-papieros najlepiej jest sięgnąć po zestaw, w którym znajdują się wszystkie niezbędne elementy, co uchroni cię przed kilkukrotnymi wizytami w sklepie lub omyłkowym zakupem czegoś, co nie jest kompatybilne z pozostałymi akcesoriami. W ten sposób będziesz mógł także przejrzeć różne modele i zdecydować się na taki, który najbardziej odpowiada ci pod względem wizualnym. Nie zapomnij także o takich ważnych kwestiach jak możliwość regulacji przepływu powietrza oraz wyświetlacz, który ułatwi ci codzienne korzystanie z akcesorium poprzez podawania o nim podstawowych informacji.

Grzałka w e-papierosie

Wybierając dla siebie urządzenie warto przywiązać szczególną uwagę do grzałki, która się w nim znajduje. Jest ona najważniejszym elementem urządzenia, odpowiada bowiem za wytwarzanie ciepła, a w praktyce par. To ona sprawia, że liquid zmienia się w tak lubiany przez nas, aromatyczny opar. Ze względu na duże obciążenie i częstą pracę, powinna być wykonana z jak najtrwalszych elementów, a także łatwa do wymiany. Należy jej dokonać zawsze, gdy zauważymy jakieś niepokojące objawy, na przykład zmianę smaku liquidu.

Baza z nikotyną lub bez

Kolejna kwestia, na jaką należy zwrócić uwagę, wybierając dla siebie e-papieros, to odpowiednia baza, która może, ale nie musi zawierać nikotyny. Co więcej, bazy posiadające w swoim składzie nikotynę, charakteryzują się różnymi jej stężeniami. Oznacza to, iż w zależności od swoich upodobań możesz swobodnie dobrać jej ilość, decydując o mocy papierosa – albo całkowicie z niej zrezygnuj, jeśli chcesz się tylko rozkoszować ciekawymi smakami, oferowanymi przez premixy.

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here