Modnie i funkcjonalnie, czyli wybierz praktyczne, małe mieszkanie do 45 m2

0
794
Modnie i funkcjonalnie, czyli wybierz praktyczne, małe mieszkanie do 45 m2

Modny minimalizm oraz zmniejszenie kosztów życia przemawiają za wyborem małego mieszkania od dewelopera. Aby żyć wygodnie, nie musisz korzystać z nieograniczonej przestrzeni dużego domu co najmniej dwukondygnacyjnego, ogromnego ogrodu i terenów zielonych dookoła. Aby żyć wygodnie, warto zainwestować w nowe mieszkanie deweloperskie o praktycznej powierzchni, funkcjonalnym rozkładzie oraz z bezpośrednim dostępem do wygód miasta. Czy żyjąc szybko, wygodnie i nowocześnie potrzebujesz dużej przestrzeni na obrzeżach? Zdecydowanie nie.

Co powinno mieć mieszkanie do 45m²?

Małe mieszkanie to nie tylko kawalerka w centrum miasta, przystosowana głównie pod wynajem studentom lub pracownikom delegowanym. Niewielkie mieszkania Kraków cieszą się ogromną popularnością pośród par, które są na starcie wspólnego życia. Wybierając mieszkanie do 45 m², weź pod uwagę ilość pomieszczeń, ich rozkład funkcjonalny oraz powierzchnię dodatkową. Mieszkanie powinno posiadać funkcjonalny przedpokój, w którym zmieści się szafa do zabudowy o co najmniej 120 cm szerokości i 40 cm głębokości. W łazience powinno znaleźć się miejsce na pralkę automatyczną, gdyż przy niewielkim metrażu prawdopodobnie nie zmieścisz jej w kuchni. Kuchnia, najczęściej otwarta na salon powinna mieć wymiary, dzięki którym ustawisz w niej szafki i sprzęty AGD oraz wygospodarujesz wygodny blat roboczy. Deweloper Kraków dba o to, by pokoje w niedużych mieszkaniach nie były przechodnie. Zobacz na https://www.superkrak.com.pl/.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w mieście?

Niewielkie mieszkania w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla osób młodych, rodzin z dziećmi oraz pracowników, którzy rozwijają karierę zawodową na południu kraju. Bliskość infrastruktury, oferta handlowa, usługowa, edukacyjna oraz ogromny wybór w każdym zakresie sprawiają, że życie w dużym mieście tworzy ogromne możliwości rozwoju na co dzień. Najlepszym przykładem na takie właśnie udogodnienia jest najnowsza inwestycja „Nowa Siewna”. Największym atutem architektury jest wewnętrzny dziedziniec, tworzący zamkniętą, bezpieczną strukturę. Zaspokojenie indywidualnych potrzeb mieszkańców wraz z doskonałą lokalizacją, tworzą w pełni dogodną przestrzeń do własnego, komfortowego miejsca na ziemi. Korzystaj z bliskości obiektów rekreacyjnych, kulturalnych, sportowych oraz ogromnych możliwości łatwego przemieszczania się. Zaufaj deweloperowi z Krakowa, który może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here