Jaki smartfon dla kobiety?

0
395
Jaki smartfon dla kobiety

Zbliża się Dzień Kobiet, rocznica lub inna ważna dla Was data i chcesz podarować swojej drugiej połówce nowy telefon, dzięki czemu zawsze będzie utrzymywać z Tobą kontakt, mimo odległości? Zastanawiasz się jednak, jaki model przypadnie jej do gustu? Generalnie, kobiety nie mają większych wymagań od mężczyzn, jeżeli chodzi o elektronikę, jednak zwracają uwagę na inne jej aspekty. Oto kilka wskazówek, czym się kierować wybierając najlepszy produkt.

Smartfon dla kobiety – czym się kierować?

Dla kobiet jedną z najważniejszych funkcji w smartfonie jest aparat. Żyjemy w świecie, w którym cały czas coś fotografujemy – ubrania, jedzenie, zwierzęta i wiele innych rzeczy. Niektóre zdjęcia wysyłamy znajomym lub wstawiamy na portale społecznościowe, inne zatrzymujemy po prostu dla siebie. W każdym razie, dobry aparat to podstawa. Fotografie muszą być wyraźne, jasne oraz zawierać nasycone kolory. Smartfon powinien też wykonywać selfie na przyzwoitym poziomie – w końcu tego rodzaju zdjęcia zdarza nam się wykonywać niemal codziennie. Jednak dobry aparat to nie wszystko – aby spełnił on swoją rolę, należy pomyśleć także o pamięci, która umożliwi przechowywanie wszystkich fotografii i filmów. Standardowym rozwiązaniem jest pamięć wewnętrzna 64GB, co w większości przypadków okazuje się wystarczające. Mile widziane są odstępstwa od tej normy, nie chodzi to jednak o 32 GB, które mogą okazać się niewystarczające, ale na przykład o 128 GB – pamięć taka pozwala na przechowywanie 15 tysięcy zdjęć.

Atrakcyjny smartfon dla kobiety

W przypadku kobiet estetyka telefonu jest o wiele ważniejsza niż jego podzespoły. To niejako element stylizacji, dlatego powinien być utrzymany w nowoczesnym i modnym designie. Znaczenie ma duży ekran, zgrabne ramki oraz przyjemny kolor – może być biały, srebrny albo modne w ostatnich czasach różowe złoto. Przykładowo iPhone 7 używany przez kobiety cieszy się ogromnym powodzeniem – między innymi dlatego, że dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Jego zaletą jest też ergonomiczny kształt, dzięki czemu może być komfortowo obsługiwany nawet przez mniejsze dłonie. Aby prezent przypadł do gustu Twojej drugiej połówce, możesz od razu kupić do niego ładne etui – w kobiecym gronie popularne są szczególnie modele silikonowe, które nie tylko chronią urządzenie przed upadkiem i zarysowaniami, ale też dostępne są w wielu modnych wzorach i kolorach – mogą być ozdobione uroczymi zwierzątkami, słodkimi donatami czy też motywem kwiatowym lub roślinnym. Taki podarunek z pewnością wywoła na twarzy uśmiech!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here