Najczęściej wybierane upominki z własnym napisem

0
898

Małe, a cieszy, czyli dobre pomysły na niewielki upominek dla bliskiej osoby

Czy każdy pomysł na prezent musi być duży, a jego zakup wiązać się z poważnym wydatkiem? Bynajmniej! Duże prezenty zachowajmy na proporcjonalnie wielkie okazje, na co dzień zaś cieszmy się niewielkimi, za to nieoczekiwanymi upominkami. Tak, właśnie niespodzianki często są najlepsze!

To prawda, znalezienie dobrej niespodzianki również nie zawsze okazuje się takie proste, jakie mogłoby z początku się wydawać, bo co właściwie wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele, a kiedy przychodzi do konkretnych wyborów, można zwątpić we własne zdolności do podejmowania dobrych decyzji. Sięgnijmy więc po przykłady.

Sól do kąpieli na prezent TWÓJ TEKST

Sól do kąpieli na prezent TWÓJ TEKST to jeden z takich prezentów, które na pewno się przydadzą. Aromatyczna sól uprzyjemni każdą kąpiel, a efektowne opakowanie z powodzeniem sprawdzi się w roli dekoracji, początkowo w łazience, a później – po zużyciu soli – gdziekolwiek kto sobie zażyczy. Nie mniej ciekawym pomysłem jest brelok Z WŁASNYM NAPISEM. Choć pewnie niektórzy chcieliby już żyć w przyszłości i uwolnić się od tradycyjnych zamków, w zamian odblokowując drzwi np. skanując tęczówkę lub odcisk palca, to jednak większość z nas pozostaje przywiązana do kluczy. A skoro już o przywiązaniu do kluczy mowa – brelok aż prosi się o wykorzystanie.

Co łączy obie powyższe propozycje?

Obie można w łatwy i wygodny sposób spersonalizować.

Personalizowany pomysł na prezent

Na czym polega personalizowanie prezentów? Stanowi ono etap pośredni pomiędzy zupełnie zwykłymi, uniwersalnymi produktami, a produktami przygotowywanymi od początku do końca na indywidualne zamówienie. Łączy zalety jednego i drugiego rozwiązania – niską cenę z oryginalnością.

Personalizowany pomysł na prezent

Na personalizowanym przedmiocie umieścić można samodzielnie wybrane napisy, a w niektórych sytuacjach – jeśli tylko dany projekt akurat na to pozwala – także zdjęcie lub nawet zdjęcia. W ten sposób powstaje rzecz dosłownie jedyna w swoim rodzaju, w jednym egzemplarzu, bo ozdobiona zgodnie z życzeniem konkretnego zamawiającego.

Wykorzystując taki pomysł na prezent, można w łatwy sposób przygotować upominki okolicznościowe – wystarczy w personalizacji nawiązać do wydarzenia. Można złożyć życzenia, można zapisać nazwę uroczystości i jej datę, imiona głównych bohaterów (np. w przypadku ceremonii ślubnej). Personalizowane prezenty mogą być pamiątkowe i sentymentalne, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je w formie sympatycznego żartu. W tej roli świetnie sprawdzą się wszelkie humorystyczne projekty – chociażby na poduszki ze zdjęciem i w kształcie głowy obdarowywanej osoby albo personalizowane plakaty stylizowane na okładki magazynów.

Najważniejsze to nie trzymać się kurczowo wyznaczonych przez kogoś ram, nie kierować się tym, co inni uważają za dobry pomysł na upominek. Jeżeli chcesz podarować bliskiej osobie coś zupełnie innego i wiesz, że jej się to spodoba, śmiało! O to właśnie chodzi, a niespodzianka będzie jeszcze lepsza!

Jeśli zaś brakuje Ci nieco inspiracji, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl i znajdź swój następny pomysł na prezent!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here