Lista producentów mebli medycznych

0
337
meble medyczne fotele

Meble medyczne muszą być wysokiej jakości, nie mogą uczulać, muszą być także odporne na częstą dezynfekcję. A gdzie ich szukać? Najlepiej u producenta mebli medycznych. W dzisiejszym artykule przedstawimy wam listę najpopularniejszych producentów.

Producent mebli medycznych Innow

Innow to firma, która na rynku medycznego wyposażenia działa od ponad 30 lat! Swoje produkty eksportuje do wielu krajów w całej Unii Europejskiej, wyposaża gabinety medyczne w Niemczech, Austrii czy Belgii. Meble medyczne tego producenta można zakupić za pośrednictwem strony www.innow.pl lub w oficjalnym stacjonarnym sklepie w Katowicach. Sprzęty posiadają certyfikaty wydawane przez TÜV NORD, co potwierdza ich wysoką jakość. Zaletą tego konkretnego producenta jest możliwość wyboru nie tylko koloru tapicerki, ale także możliwość doboru koloru konstrukcji mebli medycznych.

Meble od Malow

Malow to jeden z większych producentów umeblowania metalowego w Polsce. Posiadają aż trzy zakłady produkcyjne, jeden w Suwałkach, drugi w Świnoujściu, a trzeci w Charkowie. W stałej ofercie producenta znajduje się blisko 2 tysiące modeli. Zajmują się produkcją mebli biurowych, socjalnych, sportowych, ale także medycznych czy warsztatowych.

Meble laboratoryjne Poltech

Poltech to fabryka, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem specjalistycznych mebli oraz wyposażeniem środków transportu! Ich działalność znana jest z wysokiej jakości mebli laboratoryjnych oraz biurowych. Przy składaniu zamówienia można poprosić o bryły mebli w formatach cyfrowych, dzięki czemu łatwiej przeprowadzić wizualizację aranżacji.

Prymstol firma stolarska

Prymstol to rodzinna firma stolarska, do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Oferują klientom szafki kuchenne, łazienkowe czy zabudowane garderoby. Ponadto na zlecenie wykonują także meble użytkowe: do sklepów, biur czy szpitali. Na stronie producenta można zobaczyć przykładowe realizacje zamówień.

FX Meble

FX Meble to firma, która działa od 1999 roku, w ich ofercie można znaleźć różnego rodzaju meble metalowe do biur, szpitali, warsztatów samochodowych i aptek.

Oferują kompleksowe wyposażenie dla placówek medycznych i szpitali. Spośród mebli medycznych możemy wyróżnić te typowo do gabinetu lekarskiego oraz takie, które sprawdzą się na sali operacyjnej.

Renggli szwajcarski producent blatów laboratoryjnych

To szwajcarska firma, która od 2013 roku posiada swój oddział w Polsce. Siedziba oddziału znajduje się w Białymstoku, to tu znajduje się hala produkcyjna. Renggli produkuje meble medyczne, jednak ich działalność w dużej mierze skupia się na meblach laboratoryjnych, to specjaliści od zlewów czy blatów laboratoryjnych.

Alvo Medical

Firma Alvo Medical specjalizuje się w wyposażaniu bloków i sali operacyjnych czy oddziałów intensywnej terapii. Swoje produkty eksportują do ponad 70 krajów. Firmie zależy na tym, by meble medyczne były modułowe, higieniczne i przyjazne w użytkowaniu. W ich ofercie możemy znaleźć: stoły operacyjne, myjnie chirurgiczne, meble do gabinetów medycznych czy systemy transferu pacjenta.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here