Krzesła klubowe zamiast foteli do salonu. Zobacz, co wybrać i gdzie je kupić!

0
391
Krzesła klubowe zamiast foteli do salonu. Zobacz, co wybrać i gdzie je kupić!

W Twoim salonie brakuje miejsca na fotele, ale potrzebujesz dodatkowych siedzisk? Pomyśl o zakupieniu krzeseł klubowych!

Krzesła klubowe – dlaczego warto je wybrać?

Krzesła określane jako klubowe lub fotelowe wyróżniają się inną budową od standardowych krzeseł. Ich oparcia i siedziska przypominają fotele, przy czym mają one wyższe nóżki jak w krzesłach.

Ze względu na swoją budowę krzesła klubowe mogą być używane w wielu wnętrzach, między innymi w jadalniach, kuchniach, ale również sprawdzą się w salonach zamiast foteli. Zajmują mniej miejsca, mogą optycznie powiększyć przestrzeń, a przy tym są bardzo efektowne i wygodne.

Obecnie każdy dobry Sklep z fotelami oraz krzesłami może zaoferować je w wielu wariantach – także z opcją wyboru koloru tapicerki.

Jak dobrać krzesła klubowe do salonu?

Wybierając krzesła klubowe do salonu, należy przede wszystkim skoncentrować się na dopasowaniu ich do konkretnego stylu wnętrza oraz dostępnej powierzchni.

W nowoczesnych aranżacjach świetnie sprawują się krzesła o czystych, geometrycznych liniach osadzone na metalowych ramach w kształcie płóz lub na cienkich nóżkach metalowych w kolorze złota, czerni. W tych klasycznych można pokusić się o krzesło ze wzorzystą tapicerką oraz z drewnianymi nóżkami.

Szeroka gama modeli w sklepach i hurtowniach krzeseł powoduje, że można przebierać we wzorach i barwach obić, by znaleźć idealny wariant do swojego salonu.

Najpopularniejsze krzesła klubowe

Do najpopularniejszych krzeseł klubowych zaliczane są obecnie modele tapicerowane welurem. Dzisiaj może zaoferować je praktycznie każda hurtownia krzeseł oraz foteli.

Welurowe krzesła klubowe są dostępne w różnych wzorach, na przykład jako krzesła pikowane, krzesła z dekoracyjnymi wycięciami w oparciach czy modele z ozdobnymi kołatkami znajdującymi się z tyłu. Również popularne są krzesła klubowe muszle, które mają rozłożyste oparcie przywodzące na myśl otwartą muszlę.

Gdzie kupić krzesła klubowe?

Dzisiaj tapicerowane krzesła fotelowe są bardzo popularne i można znaleźć je w kolekcjach wielu sklepów. Oferuje je między innymi sklep z fotelami i krzesłami Świat Krzeseł, w którego ofercie dostępna jest pełna gama gustownych modeli, również wykonanych z materiałów ze wzornika.

Zamówienia na stylowe krzesła do salonu można składać także internetowo, a meble zostaną wtedy dostarczone wprost pod drzwi.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here