Jakie usługi świadczy dom pogrzebowy?

0
780
dom pogrzebowy

Śmierć bliskiej osoby to nie tylko nagłe pojawienie się uczucia smutku, żalu, poczucia pustki, ale również konieczność dopełnienia licznych formalności i zorganizowania godnego pochówku. W wielu przypadkach formalności należy dokonywać w różnych miejscach i instytucjach, a organizacja samego pogrzebu wymaga załatwienia m.in. trumny, wystawienia ciała, organizacji mszy pogrzebowej, wynajęcia grabarzy, transportu zwłok.

W czym pomoże zakład pogrzebowy?

Na rynku istnieje wiele ofert domów pogrzebowych. Wśród tych ofert znaleźć można domy, które zajmują się tylko transportem zwłok, inne dodatkowo w ramach współpracy oferują np. wybór i dostawę trumny, jeszcze inne oferują dodatkowo pomieszczenie do wystawienia zwłok dla rodziny i znajomych. Z kolei przeglądając oferty jeszcze innych domów pogrzebowych można również znaleźć takie, które dodatkowo zorganizują transport, przygotują i umyją zwłoki, zorganizują trumnę, udostępnią lokal na wystawienie ciała, świadczą usługi transportu i usługi grabarskie. Coraz częściej można również spotkać się z profesjonalną pomocą załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, jakie niesie za sobą organizacja pogrzebu.

Zakład pogrzebowy Warszawa Bielany

Zakład pogrzebowy https://jakubisiak.pl/ na swojej stronie oferuje szeroki zakres usług związanych z organizacją pogrzebu w atrakcyjnych, konkurencyjnych, niskich cenach. Działalność domu pogrzebowego to nie tylko przykry obowiązek i praca „do wykonani”. To przede wszystkim pasja i chęć niesienia pomocy w przejściu przez trudne chwile rodzin i przyjaciół osób zmarłych, ale także pomoc w zorganizowaniu godnego pochówku. Rodzinne działania firma podjęła ponad 25 lat temu. W ciągu tych lat działalności pracownicy nie tylko nabyli cennego doświadczenia, ale również analizowali bieżące potrzeby osób zgłaszających chęć zorganizowania pogrzebu.

Nawiązując współprace z zakładem klient otrzymuje nie tylko wsparcie mentalne, ale również formalne. Współpraca daje również profesjonalne doradztwo w doborze wszelkich dodatków, akcesoriów i usług pogrzebowych. By należycie realizować swoje usługi i nieść pomoc osobom, które pozostały same w wyniku śmierci bliskiej osoby, pracownicy zakładu stale podnoszą swoje kwalifikacje. Firma otworzyła również filie swojego zakładu. Obecnie swoje usługi zakład pogrzebowy świadczy w Warszawie, w dzielnicach Ochota, Mokotów i Ursynów, obsługując klientów również z okolic stolicy, a po uzgodnieniu szczegółów – również na terenie całego kraju. Zakład pogrzebowy oferuje m.in. pogrzeb tradycyjny, a na wyraźne życzenie rodziny zmarłego – pochówek z kremacją.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here